Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Temel Süper fıkralar

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Temel Süper fıkralar Empty Temel Süper fıkralar Paz Ağus. 05, 2007 4:22 am

Rapses

Rapses
Admin
Admin

Temel ormanda ağaç kesiyormuş, o sırada çevreciler de ormanda yürüyüşe çıkmışlar, Temel'i bu vaziyette görünce bir güzel pataklamışlar... Temel üstü başı perişan halde köye dönerken Dursun a rastlamış, Dursun;
-Ula Temel bu ne hal böyle? diye sormuş, Temel de anlatmış;
- Ormanda ağaç keseydum, birden kalabaluk pir grup Doğan'ın yengesini bozmişum diye dövdü peni, halbuki ne Doğan'ı taniyruuum, ne de yengesuni..

Temel bir gün bir kitap yazmaya karar verir ve hemen Orhan Pamuk'a koşar 'Sevgili üstat, ben bir kitap yazmaya karar verdim ama çok satsın istiyorum ne yapmalıyım ?' der. Pamuk, bak Temel Türkiye'de tutan üç şey vardır. Birincisi :-):-):-):-), ikincisi asalet, sonuncusu da de gizem. Sen kitaba bunları içeren bir başlık koyarsan kitabın en az on bin satar. Temel hemen başlamış kitabi yazmaya, 3 ay sonra geri gelmiş. Orhan Pamuk kitabın adını sormuş, Temel de, 'Kontesi kim sikti?' demiş. Orhan 'Afferim, çok güzel olmuş, kontes ile asaleti, sikmekle :-):-):-):-)i vurgulamışsın, kim de gizemle ilgili. Ama sana söylemeyi unuttuğum bir şey daha var. Bu baslığa bir de din katabilirsen en çok satanlar listesine tepeden girersin. Temel yine çıkmış ve kitabı değiştirmeye başlamış. 1 ay sonra tekrar geri gelmiş. Orhan Pamuk kitabin adini sorunca Temel: 'Allah Allah, kontesi kim sikti?

Temel Rusya'da iş bulmuştur ve bu haberi en yakın arkadaşı Dursun'a söyler.Dursun:"Aman Uşağım ha oralarda dikkat et Nataşalara bulaşma Allah muhafaza birinden aids kaparsan, buraya döndüğünde, senden karına karından bana benden anana anandan tüm köye aids bulaşır"... hehe

Temel astronot olmus.
Her gün uzaya gide gele gide gele bikmis.
Bir gün Dursunla kahvede otururken:
La Tursun, ben uzaya citmekten piktum.
Ben günese gitmeye karar verdum.
Dursun:
Ula sen kafayi mi yedun.Günese nasil cidecesun oraya varmadan yanarsun da.
Temel: Ula aptal kafali onada bir formül düsündük herhalde.
Aksam serunluune cideceum da!

Temel Istanbula gelmis.
Belediye otobüsü bekliyormus. Bakmis millet elinde bir kimlik yada cüzdan gösterip bedavaya biniyorlarmis otobüse.
Bir süre bu olayi izledikten sonra Tamel karar vermis:
"Ula Istanbulun tek enayisi ben miyim. Ha tur pakim bende bir deneyim" demis.
Üstünü aramis cika cika bir evlilik cüzdani cikmis.
Girmis otobüse ve evlilik cüzdanini tutmus soförün burnuna.
Soför:
"Kocum sen bununla ancak Fadimeye bedava binersin. Burda bu gecmez!"

Moderatöre Bildir Logged

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-